Praca

W związku z dynamicznym rozwojem Młodego Konstruktora poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Instruktor programowania
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • Organizacja kursów w powierzonych placówkach
  • Rozwijanie programu zajęć Młodego Konstruktora
  • Prowadzenie pokazów z robotyki dla dzieci i młodzieży
Wymagania:
  • Student/ka 2/3/4/5 roku (preferowane kierunki  informatyka, matematyka, automatyka i robotyka)
  • Dobra znajomość języków programowania C
  • Umiejętność pracy z dziećmi
  • Umiejętności organizacyjne
  • Mile widziana znajomość Lego Mindstorms
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole, miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów w ramach pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami)

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

biuro@mlodykonstruktor.pl

Tytuł maila: Instruktor – Praca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zapisz się na lekcję i przekonaj się, że nasze zajęcia spodobają się Tobie i Twojemu dziecku.